پروژه‌ کمربندی استان قم، مزین به نام شهید قاسم سلیمانی خواهد شد

پروژه‌ کمربندی استان قم، مزین به نام شهید قاسم سلیمانی خواهد شد

استاندار قم گفت: پیش‌بینی اولیه این است که مراسم تشییع از مسجد امام حسن عسگری (ع) تا حرم مطهر حضرت معصومه (س) انجام شود.

سه شنبه 24 دی 1398 ساعت 19:51

به گزارش هفته نامه پزشکی امروز به نقل از ایسنا 

 

بهرام سرمست در جمع خبرنگاران عنوان کرد: این سردار بزرگ در طول دوران زندگی خود، نماد وحدت، هم‌دلی و عشق به اهل بیت بودند، قلوب مسلمین، شیعیان و آزادی خواهان جهان را به خود جلب کردند و سردار دل‌ها لقب گرفتند، در استان قم نیز پیگیری‌های زیادی برای تشییع این شهید بزرگوار صورت گرفت تا تشییع پیکر ایشان در شهر کریمه‌ی اهل بیت و در جمع مردم ولایت‌مدار قم صورت پذیرد.

وی ادامه داد: موافقت مسئولان مربوطه اخذ شد و پیکر این شهید بزگوار فردا ساعت 14الی 16 در جمع مردم قم خواهد بود، مراسم تشییع پیکر در حرم مطهر و وداع مردم و مراجع عظام با پیکر برگزار خواهد شد.

سرمست بیان کرد: پیش‌بینی اولیه این است که مراسم تشییع از مسجد امام حسن عسگری (ع) تا حرم مطهر حضرت معصومه (س) انجام شود، تدابیر لازم برای برگزاری هرچه بهتر مراسم فردا اندیشیده شده است و شورای تامین، کمیته‌های امنیتی، دستگاه‌های خدمات رسان و امدادی و گروه‌های داوطلب مردمی مشتاقانه برای استقبال از این شهید بزرگوار آماده هستند.

سرمست گفت: امروز در شورای معاونین استانداری تاکید شد که با همکاری فرمانداری و استانداری، به منظور گرامی‌داشت یاد این شهید، نماد و یادمانی در شهر به نام ایشان برپا شود، به همین منظور بنا بر این است که پروژه‌ی کمربندی 110 کیلومتری استان قم با اعتباری بالغ بر 2100 میلیارد طبق مصوبه هیئت وزیران،  که در دهه فجر امسال ساخت آن آغاز خواهد شد، با نام سردار شهید قاسم سلیمانی نام‌گذاری شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : 58

ثبت نظر

ارسال