نشست‌های تبیین گام دوم انقلاب در گرمسار برگزار می‌شود

نشست‌های تبیین گام دوم انقلاب در گرمسار برگزار می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه گرمسار از برگزاری بیش از 100 عنوان ویژه‌برنامه دهه فجر از سوی پایگاه‌های بسیج مقاومت شهرستان گرمسار در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: نشست‌های تبیین گام دوم انقلاب از جمله برنامه‌های سپاه شهرستان در این ایام است.

پنجشنبه 10 بهمن 1398 ساعت 22:22

به گزارش هفته نامه پزشکی امروز به نقل از ایسنا 

 

سرهنگ مجید ناظریه ضمن گرامیداشت چهل و یکمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران، با اشاره به اینکه این برنامه‌های در بخش‌های مختلف فرهنگی، هنری، آموزشی، عقیدتی و سیاسی است، اظهار کرد:: گل‌باران مزار شهدای این شهرستان هم‌زمان با آغاز ایام‌الله دهه فجر با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی، فرماندهان پایگاه‌های بسیج و مسئولان اقشار مختلف بسیج و عموم مردم این شهرستان برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه گرمسار از برگزاری جشن‌های بزرگ پیروزی انقلاب در روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: برگزاری مراسم‌های ویژه دهه فجر در مناطق روستایی و محروم این شهرستان در دستور کار قرار دارد.

وی بابیان اینکه برگزاری یادواره شهدای انقلاب، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی از دیگر برنامه‌های مهم این نهاد در ایام‌الله دهه فجر است، اضافه کرد: تبیین دستاوردهای انقلاب هدف محوری در تمام برنامه‌های سپاه و بسیج شهرستان گرمسار است.

ناظریه ادامه داد: 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران گذشته و همواره دشمنان با توطئه و دسیسه‌چینی‌ها متعدد درصدد از بین بردن ریشه‌های انقلابی از سرزمین ایران هستند که تاکنون تمام توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان با هوشیاری و بصیرت عموم مردم این سرزمین خنثی شد.

وی برگزاری نشست‌های بصیرتی با موضوع تبیین گام دوم انقلاب را از دیگر برنامه‌های مهم در این ایام برشمرد و خاطرنشان کرد: با ورود به بهار 41 سالگی پیروزی انقلاب دشمنان خشمگین‌تر از گذشته خواهند شد و باید برای توطئه‌های بعدی آن‌ها هوشیارانه‌تر عمل کنیم.

به نقل روابط عمومی سپاه، این نهاد انقلابی در ایام الله دهه فجر در همه شهرستان های استان برنامه های متعدد و متنوعی پیش‌بینی کرده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : 13

ثبت نظر

ارسال