سلامت دندان ها نباید با کارهای زیبایی به خطر بیافتد

سلامت دندان ها نباید با کارهای زیبایی به خطر بیافتد

دبیر علمی سمینار اصول زیبایی در دندانپزشکی، گفت: کار زیبایی در دندانپزشکی، جدا از درمان و ترمیم دندان ها نیست.

چهارشنبه 29 آبان 1398 ساعت 15:46

به گزارش هفته نامه پزشکی امروز به نقل از مهر 

 

به گزارش خبرنگار مهر، علی یزدانی، صبح چهارشنبه در سمینار اصول زیبایی در دندانپزشکی که از ۲۹ آبان تا یکم آذر ۹۸ در سالن تلاش برگزار می شود، افزود: این سمینار مورد تایید وزارت بهداشت بوده و دارای امتیاز بازآموزی برای شرکت کنندگان است.

وی با اشاره به 30 سخنرانی در این سمینار سه روزه، گفت: برگزاری این رویداد علمی دو فایده دارد، نخست اینکه همکاران دندانپزشک با تازه های علمی در این رشته آشنا می شوند و دیگر اینکه، از امتیاز بازآموزی برخوردار می شوند.

یزدانی در ادامه به موضوع کارهای زیبایی در دندانپزشکی اشاره کرد و افزود: درمان دندان ها جدا از کار زیبایی نیست، زیرا باید به گونه ای درمان های دندانپزشکی انجام شود که دندان ها به حالت طبیعی در آیند. بنابراین، زیبایی، لازمه درمان دندانپزشکی است.

دبیر علمی سمینار اصول زیبایی در دندانپزشکی، با عنوان این مطلب که سفید کردن دندان ها در بین خانم های ایرانی در حال تبدیل شدن به مد است، گفت: سفید کردن دندان ها، نکات دیگری هم دارد که باید به آنها توجه شود.

یزدانی افزود: در کارهای زیبایی دندانپزشکی، سلامت دندان ها نباید به خطر بیافتد و موضوعی که در سفید کردن دندان ها باید به آن توجه داشت، عدم تراش دندان ها است و یا اینکه حداقل تراش صورت بگیرد. زیرا، سلامت دندان ها مقدم بر زیبایی است.

کد خبر 4776702
تعداد بازدید : 80

ثبت نظر

ارسال