خون پاک بر زمین ریخته سردار سلیمانی تا ابد در سینه‌های ما خواهد جوشید

خون پاک بر زمین ریخته سردار سلیمانی تا ابد در سینه‌های ما خواهد جوشید

سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور طی پیامی شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

جمعه 13 دی 1398 ساعت 21:0

به گزارش هفته نامه پزشکی امروز به نقل از ایسنا 

 

، در پیام سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور آمده است:

«بسم رب الشهدا و الصدیقین
((وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ))

خون پاک سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تنی چند از پاک ترین مجاهدین دوران غیبت توسط شقی ترینِ‌های روزگار بر زمین ریخت تا بار دیگر مردم ما از حقیقت راهی که در آن هستند غافل نشوند، بی شک شهادت سردار دلها، بار دیگر چهره ننگین آمریکا را به عنوان نماد استکبار، ظلم نهادینه شده و خونریزی، به ملت‌های منطقه نشان خواهد داد و درستی راه آن مجاهد بالله را بر سست عنصران داخلی یادآوری خواهد کرد.

امروز سردمداران دولت جنایتکار آمریکا مسرور از رسیدن به آرزوی دیرینه خود و شهادت رساندن حاج قاسم هستند، اما غافل از آنکه هر قطره از خون حاج قاسم، در رگهای هزاران جوان مؤمن و انقلابی این مرز و بوم به ویژه در جای جای #نظام_سلامت خواهد جوشید و عواقب این جنایت آشکار، متوجه عاملین آن خواهد بود.
این سازمان شهادت مالک اشتر زمان، سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی را محضر امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران، شهدای بهداری جبهه مقاومت و یکایک همکارانمان درحوزه بهداشت و درمان و اعضای پر تلاش سازمان بسیج جامعه پزشکی تبریک و تسلیت عرض می‌کند.

صدها تن از پزشکان و پرستاران کشور خاطرات مهربانی و رأفت شهید #سلیمانی را در روزهای حضورشان در پست‌های امدادی و درمانی جبهه مقاومت فراموش نخواهند کرد و این خون پاک بر زمین ریخته تا ابد در سینه‌های ما خواهد جوشید.»

انتهای پیام

تعداد بازدید : 281

ثبت نظر

ارسال