اجرای طرح توزیع ماسک در پایانه‌های تهران

اجرای طرح توزیع ماسک در پایانه‌های تهران

مدیرعامل سازمان پایانه‌ها و پارک سوارها شهرداری تهران خبر داد که از امروز در میان مسافران و مراجعان پایانه‌ها ماسک بهداشتی عرضه می شود.

چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 ساعت 3:0

به گزارش هفته نامه پزشکی امروز به نقل از ایسنا 

 

، امیرحسین صدیقی با اعلام این خبر گفت: براساس تدابیر معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، سازمان پایانه‌ها در راستای اقداماتی که در زمینه کاهش شیوع ویروس کرونا انجام داده بود، از امروز با همکاری وزارت صمت اقدام به عرضه ماسک‌های بهداشتی در پایانه‌های غرب، جنوب، شرق و بیهقی کرده است.

وی در ادامه با اشاره به پیشقدم شدن این سازمان در عرضه ماسک‌های بهداشتی اظهارکرد: بر اساس هماهنگی انجام شده با وزارت صمت و معاونت حمل و نقل و ترافیک ماسک‌های بهداشتی با قیمت مصوب در میان مراجعان و مسافران پایانه‌های مسافربری برون شهری توزیع می‌شود.

مدیرعامل سازمان پایانه‌ها در ادامه با اشاره به اجرای طرح نذر سلامت در پایانه‌ها گفت: مسافران و شهروندانی که از پایانه‌ها اقدام به تهیه ماسک می‌کنند می‌توانند به منظور تهیه و توزیع ماسک برای افراد نیازمند و آسیب پذیر جامعه در طرح نذر سلامت نیز شرکت کنند.

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل شهرداری تهران، صدیقی در پایان ضمن قدردانی از هموطنان در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اظهارکرد: از آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور کارکنان سازمان پایانه‌ها با حداکثر توان خود به‌صورت شبانه‌روزی و مستمر عملیات ضدعفونی و گندزدایی را در پایانه‌ها انجام می‌دهند و امید است با همیاری یکدیگر، رعایت فاصله اجتماعی، پوشیدن ماسک صورت و رعایت سایر دستورالعمل‌های وزارت بهداشت بتوانیم زنجیره انتقال ویروس را قطع کنیم و شاهد کاهش شیوع این بیماری در کشور باشیم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : 123

ثبت نظر

ارسال