پیام تسلیت وزیرآموزش‌وپرورش در پی در گذشت معلم خوزستانی

پیام تسلیت وزیرآموزش‌وپرورش در پی در گذشت معلم خوزستانی

وزیرآموزش‌وپرورش با صدور پیامی در گذشت معلم خوزستانی را تسلیت گفت.

چهارشنبه 9 بهمن 1398 ساعت 3:32

به گزارش هفته نامه پزشکی امروز به نقل از ایسنا 

 

به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، مرحومه سرکار خانم  پروانه آغاجاری هرروز برای رسیدن به مدرسه محل خدمتش در روستای طلاگه شهرستان هندیجان، جاده زیدون را طی می‌کرد که هفته گذشته در این مسیر با خودروی شخصی، دچار واژگونی شد و جان خود را از دست داد. در پی این حادثه محسن حاجی میرزایی با ارسال پیامی درگذشت معلم هندیجانی در سانحه تصادف را تسلیت گفت. متن پیام محسن حاجی میرزایی به شرح زیر است:

 «به همت بلند معلمان این سرزمین، پرچم سه رنگ و پرافتخار جمهوری اسلامی ایران حتی در صعب‌العبورترین مناطق روستایی و عشایری این کشور بر سر در مدارس در حال اهتزاز است و این سندی ماندگار از عشق و ازخودگذشتگی سرداران دانایی، دانش و آگاهی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

معلمان ما همواره ثابت کرده‌اند که در مسیر مقدس تعلیم و تربیت و کمک به پرورش و بالندگی آینده‌سازان این کشور از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند و برای حاضر شدن در کلاس‌های درس حتی از جان خویش نیز می‌گذرند و امروز در جای‌جای این کشور از خون پاک معلمان فداکاری که مسیرهای صعب، ناهموار و پرخطر را برای رسیدن به مدرسه و حاضر شدن در سنگر علم و دانش سپری کرده‌اند، هزاران جوانه روییده است.

خبر تأسف‌بار درگذشت معلم خوزستانی، مرحومه سرکار خانم آغاجری، در سانحه تصادف در مسیر مواصلاتی روستای طلاگه شهرستان هندیجان و هنگام رسیدن به مدرسه محل خدمتش موجبات اندوه خانواده بزرگ آموزش‌وپرورش را فراهم آورد.

اینجانب این ضایعه تلخ را به‌تمامی همکارانم در آموزش‌وپرورش خوزستان، فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان هندیجان و خانواده آن عزیز ازدست‌رفته تسلیت عرض می‌نمایم. امید آنکه خداوند روح پاک ایشان را با بی بی فاطمه زهرا (س) و ارواح طیبه معلمان شهید محشور فرماید.»

انتهای پیام

تعداد بازدید : 13

ثبت نظر

ارسال