تامین تجهیزات ویژه جانبازان نخاعی

تامین تجهیزات ویژه جانبازان نخاعی

رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، از تامین تجهیزات و ملزومات مورد نیاز انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان بر اساس انعقاد تفاهم نامه با بنیاد شهید خبر داد.

سه شنبه 24 دی 1398 ساعت 20:2

به گزارش هفته نامه پزشکی امروز به نقل از مهر 

 

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی یوسفی، در حاشیه انعقاد تفاهم نامه با بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه صبر، تحمل و فداکاری جانبازان و خانواده آنان وصف شدنی نیست، اظهار کرد: پس از گذشت سال‌ها هنوز هم جانبازان عزیز کشورمان در مسیر آزمایش سختی قرار گرفته‌اند و بی‌تردید خدای متعال اجر و پاداش ویژه‌ای به آن‌ها در آخرت اعطا می‌کند.

وی افزود: به یاری خداوند متعال طی انعقاد تفاهم‌ نامه‌ای با بنیاد شهید و امور ایثارگران از این پس برخی از اقلام ضروری آنها توسط هیات امنای صرفه جویی ارزی تامین می‌شود.

یوسفی خاطرنشان کرد: طی جلسه‌ای که با انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان داشتیم اولویت آنها مبنی بر تهیه تجهیزاتی همچون تشک مواج، ویلچر و...، است که انشاالله با مساعدت‌های وزارت بهداشت این اقلام هرچه سریع‌تر برای آنها تامین می‌شود.

بر اساس همین گزارش، همکاری برای تهیه و خرید و ترخیص کالاهای پزشکی در حدود اختیارات و تعهدات موضوع قرارداد هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران و بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده است.

کد خبر 4817224
تعداد بازدید : 64

ثبت نظر

ارسال