شماره ۱۲۰۴

احترام به جامعه‌پـزشکان ایرانی، تـوسط سیاستمداری وارستـه

دکتر علی محسنی، متخصص گوش، حلق‌وبینی

احترام به جامعه‌پـزشکان ایرانی، تـوسط سیاستمداری وارستـه

چهارشنبه 31 مرداد 1397

من ایرانی و مسلمانم و بر‌علیه هرچه که اسلام و ایرانیت را تهدید‌کند، تا زنده‌هستم مبارزه‌می‌کنم «ازگفته‌های دکتر محمد‌مصدق»

باتوجه به تغییرنام یکی از خیابان‌های قدیمی شهر تهران به‌نام «دکتر محمد‌مصدق» هفته‌نامه «‌پزشکی‌امروز» بر‌آن شد تا به‌مناسبت روز‌پزشک، به‌جهت اعتلای مقام و منزلت ایشان، نخست‌وزیر و مسبب ملی‌شدن نفت که شخصیت بارز فرهنگی، سیاسی، ملی آن رادمرد بر هیچ‌کس پوشیده‌نیست، از ایشان یادنموده و نیت‌پاک او‌را نسبت‌به مقام پزشکان متذکر‌شود و تمبری که در‌سال۱۳۵۸ توسط پست به‌چاپ رسیده و اعلامیه‌پزشکان، دندانپزشکان و داروسازان کشور را که حاوی لطف نظر آن بزرگ‌مرد نسبت‌به پزشکان و احترام به آنهاست به‌نظر خوانندگان برسانیم. باشد که آحاد مردم ایران شیوه مرضیه این مرد‌بزرگ را در احترام به پزشکان مدنظر داشته باشند.

یادش‌گرامی، روانش شاد...

تعداد بازدید : 62

ثبت نظر

ارسال

الزامات جدید سازمان غذا و دارو درباره غذاهای تراریخته

مدیرکل امور فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو الزامات این سازمان برای برچسب‌گذاری محصولات و فرآورده‌های غذایی تراریخته را تشریح کرد.

  • 10

معافیت واردات تجهیزات پزشکی از مالیات علی الحساب

وزیر بهداشت در نامه ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت درخواست کرد تا واردات قطعی تجهیزات پزشکی همانند دارو مشمول معافیت از پرداخت مالیات علی الحساب شود.

  • 4

39 درصد دارو و تجهیزات پزشکی غیرمجاز در اینستاگرام عرضه می شود

معاون عملیات پلیس فتا گفت: اینستاگرام بستر عرضه 39 درصد از دارو و تجهیزات پزشکی غیرمجاز است. 24 درصد در بازارهای آنلاین (شیپور، دیوار و نظایر آن)، 22 ...

  • 6

ابلاغیه جدید وزارت بهداشت برای برخورد با متخلفان طب سنتی

مدیرکل دفتر نظارت و اعتباربخشی وزارت بهداشت طی بخشنامه‌ای درباره نحوه نظارت بر فعالان حوزه طب سنتی و فروش گیاهان دارویی دستوراتی را صادر کرد.

  • 9

تشخیص سریع و ارزان غذای فاسد بانانوحسگرمحققان دانشگاهی

محققان دانشگاه محقق اردبیلی به ساخت نانوحسگری ارزانی دست یافتند که به گفته آنها از این نانو حسگر می‌توان برای تشخیص حضور باکتری‌ها در مواد غذایی استف ...

  • 16

هنرمندان قبل از تبلیغ دارو با وزارت بهداشت مشورت کنند

سخنگوی وزارت بهداشت، در واکنش به تبلیغ داروی «نالوکسان» توسط یکی از هنرپیشنه های زن، گفت: این دارو فقط مصرف بیمارستانی دارد.

  • 31