شماره ۱۱۹۳

استقرار سیستم آموزش در صنعت‌داروسازی و صنایع وابسته

پزشکی امروز

استقرار سیستم آموزش در صنعت‌داروسازی و صنایع وابسته

شنبه 12 آبان 1397 ساعت 14:15
پزشکی امروز

نام‌کتاب‌: استقرار سیستم آموزش در صنعت‌داروسازی و صنایع وابسته

نویسنده: امید مجدی

ناشر: مولف

تلفن توزیع: ۰۹۳۵۶۳۲۳۳۹

ایمیل: oomidmajdi@gmail.com‌

مشخصات: ۶۵ صفحه

مقدمه: امروزه در صنایع خاص که شامل: دارو، آرایشی‌و‌بهداشتی، غذایی، شیمیایی، مواد‌اولیه، پلاسما و تجهیزات‌پزشکی می‌باشد، نیازسنجی آموزشی و اجرای صحیح آموزش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

به‌طوری‌که فرهنگ صنایع خاص در‌اثربخش‌ بودن آموزش تاثیر‌دارد.

کتاب استقرار سیستم آموزش در صنعت دارو و صنایع وابسته، آغاز راهی علمی است برای ایجاد بستر مناسب رشد با رویکرد فرهنگ. در این کتاب نحوه انتخاب افراد و چگونگی طی‌نمودن این مسیر و بازخوردها منطبق بر رویه‌های استاندارد ۱۰۰۱۵ تشریح شده و همچنین نمونه‌ای از نیازسنجی برای مخاطبان معرفی گردیده است.

 

تعداد بازدید : 21

ثبت نظر

ارسال

معافیت واردات تجهیزات پزشکی از مالیات علی الحساب

وزیر بهداشت در نامه ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت درخواست کرد تا واردات قطعی تجهیزات پزشکی همانند دارو مشمول معافیت از پرداخت مالیات علی الحساب شود.

  • 4

39 درصد دارو و تجهیزات پزشکی غیرمجاز در اینستاگرام عرضه می شود

معاون عملیات پلیس فتا گفت: اینستاگرام بستر عرضه 39 درصد از دارو و تجهیزات پزشکی غیرمجاز است. 24 درصد در بازارهای آنلاین (شیپور، دیوار و نظایر آن)، 22 ...

  • 5

ابلاغیه جدید وزارت بهداشت برای برخورد با متخلفان طب سنتی

مدیرکل دفتر نظارت و اعتباربخشی وزارت بهداشت طی بخشنامه‌ای درباره نحوه نظارت بر فعالان حوزه طب سنتی و فروش گیاهان دارویی دستوراتی را صادر کرد.

  • 6

تشخیص سریع و ارزان غذای فاسد بانانوحسگرمحققان دانشگاهی

محققان دانشگاه محقق اردبیلی به ساخت نانوحسگری ارزانی دست یافتند که به گفته آنها از این نانو حسگر می‌توان برای تشخیص حضور باکتری‌ها در مواد غذایی استف ...

  • 13

هنرمندان قبل از تبلیغ دارو با وزارت بهداشت مشورت کنند

سخنگوی وزارت بهداشت، در واکنش به تبلیغ داروی «نالوکسان» توسط یکی از هنرپیشنه های زن، گفت: این دارو فقط مصرف بیمارستانی دارد.

  • 30

تولید ذرات شبه ویروسی برای انتقال دارو و ژن درمانی

محققان کشور در طرحی با پشتیبانی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی موفق به تولید ذرات شبه ویروسی با استفاده از سیستم جدید بیانی لیشمانیا ...

  • 39